Přihlášení do systému
Zaregistrujte se Zapomněli jste své heslo?
O společnosti»Časté dotazy

Časté dotazy

 

  1. Objednal jsem si kontrolu QSK, ale kvůli opravám v ordinaci ji nebudu moci provést. Mohu se přeobjednat na jiný termín?

Vaši objednávku QSK kontroly lze měnit do pevně daného termínu, který máte uveden v objednávce. Velice nás to mrzí, ale po tomto termínu již není možné objednávky měnit, protože se kontroly vyrábí na konkrétní počet objednávek. Zkontrolujte si proto na vaší objednávce datum, do kterého lze provádět změny, a neváhejte nás kontaktovat. Společně se budeme snažit najít nejlepší řešení.

 

  1. Je možné, že se vzorky znehodnotí, pokud nejsou doručeny okamžitě následující den po expedici?

Z poškození kontrol si nemusíte dělat starosti, protože již při výrobě vzorků se počítá s teplotním výpadkem. Přestože pozdější dodání vzorků nijak neovlivní výsledky kontrol, jsme vždy raději, pokud jsou vzorky doručeny okamžitě. Jestliže dojde ke zpoždění doručení kontroly ze strany PPL, kontaktujte nás, abychom mohli vaši zásilku u PPL zaurgovat.

 

  1. Není mi jasné, jak mám odeslat výsledky kontrol. Mohli byste mi prosím poradit?

Odeslat výsledky kontrol QSK je velice snadné, vůbec se toho nemusíte obávat. Výsledkový list můžete poslat buď poštou, nebo ho podat skrze webové stránky www.qsk.cz. Není možné zasílat výsledky kontrol e-mailem.

 

  1. Opravdu musím výsledky kontrol poslat? Stane se něco, když výsledky kontrol neodešlu vůbec?

Je nám to velice líto, ale při neodeslání výsledků kontrol budete z cyklu vyřazeni. Protože jste si vše závazně objednal a kontroly byly vyrobeny, vznikly tak náklady na výrobu, rozeslání a hodnocení, budete muset kontrolu uhradit v plné výši.

 

  1. V ordinaci jsme provedlivšechny kontroly, ale bohužel jsme výsledky nestihli odeslat včas. Můžeme je ještě dodatečně poslat?

Zkontrolujte si prosím objednávku, kde máte uveden konkrétní termín, do kdy mohou být výsledky přijaty. Mrzí nás to, ale po tomto datu již nebude možné vaše výsledky zpracovat. Při odesílání výsledků Českou poštou je směrodatné razítko s datem odeslání, proto kontroly odesílejte pokud možno doporučeně. V případě, že vkládáte výsledky na webové stránky, máte čas až do půlnoci stop termínu daného cyklu. Poté už výsledky vkládat nemůžete.

 

  1. Jak si ověřím, že jsem výsledky zadal správně?

Pokud zadáváte výsledky přes internet, obdržíte od nás potvrzovací e-mail se souhrnnými výsledky, které jste zadali. U CRP bude navíc uvedena informace, zda jste měřili v režimu krve, či krevního séra. V případě, že při zadávání výsledků zjistíte chybu, můžete hodnoty změnit, a znovu dostanete potvrzovací e-mail, který slouží pro vaši kontrolu.

 

  1. Jak mám postupovat v případě, že neuspěji v kontrole a neobdržím certifikát? Mohu i nadále vykazovat kódy na pojišťovnu?

Pokud neuspějete v kontrole a neobdržíte certifikát, musíte kontrolu QSK do půl roku úspěšně opakovat. A protože neakceptovaný certifikát platí podle pojišťoven 6 měsíců, můžete do té doby kódy pojišťovně vykazovat i nadále.

 

  1. Mohu kontrolu, kterou jsem nepoužila v objednaném cyklu, uplatnit při dalším cyklu, který bude teprve probíhat?

Pro každý cyklus se vyrábí vzorky nové s novými hodnotami. Jestliže použijete objednané vzorky v dalším cyklu, tak kontrolou neprojdete. Zasílané kontroly platí vždy pouze na jeden konkrétní termín, tedy vámi vybraný cyklus. Nepoužívejte proto vzorky pro další termíny kontroly, a na každý cyklus mějte k dispozici vzorky nové.

Kvantitativní imunologický analyzátor

Zobrazit

BEZKALIBRAČNÍ Spirometr

Zobrazit

Přenosný močový analyzátor

Zobrazit

Objednávka

Externího hodnocení kvality.

Pokračovat

Novinky

01.06.2019 - Neustále se snažíme pro naše zákazníky přicházet s něčím novým. Nyní jsme pro vás zavedli zasílání SMS zpráv, kde vám tímto chceme usnadnit celý proces externího hodnocení kvality, tak abyste byli co nejvíce informováni. Věříme, že s novou službou zasílání SMS, budete spokojeni.
26.02.2019 - Zaznamenali jsme zvýšený zájem o kontrolu na parametr FOB, proto jsme tento parametr přidali do 4.cyklu EHK. Příjem objednávek je do 5.6.2018. Kontrola se provádí 1 ročně. Nemyslete na termíny a přihlaste se nyní, ať s pojišťovnami dobře vycházíte!
11.09.2018 - Pro rok 2019 jsme pro vás opět připravili 6 cyklů, ve kterých si můžete vybrat požadovanou kontrolu.
20.09.2017 - Jako každý rok jsme pro vás přiravili 6 cyklů  externího hodnocení kvality pro rok 2018.
29.08.2016 - Již od září u nás můžete objednávat kontroly pro celý příští rok.  
23.08.2016 - Pro rok 2017 jsme pro vás připravili novou kontrolu na Streptokok. Kontrolu si můžete objednat stejně jako ostatní kontroly.
 © 2012 Webhosting SmartWEB.CZ |  Tvorba webových stránek e4you s.r.o.