Přihlášení do systému
Zaregistrujte se Zapomněli jste své heslo?
O společnosti»Časté dotazy

Časté dotazy

 Časté dotazy

  1. Objednal jsem si kontrolu QSK, ale kvůli opravám v ordinaci ji nebudu moci provést. Mohu se přeobjednat na jiný termín?

Vaši objednávku QSK kontroly lze měnit do pevně daného termínu, který máte uveden v objednávce. Velice nás to mrzí, ale po tomto termínu již není možné objednávky měnit, protože se kontroly vyrábí na konkrétní počet objednávek. Zkontrolujte si proto na vaší objednávce datum, do kterého lze provádět změny, a neváhejte nás kontaktovat. Společně se budeme snažit najít nejlepší řešení.

 

  1. Je možné, že se vzorky znehodnotí, pokud nejsou doručeny okamžitě následující den po expedici?

Z poškození kontrol si nemusíte dělat starosti, protože již při výrobě vzorků se počítá s teplotním výpadkem. Přestože pozdější dodání vzorků nijak neovlivní výsledky kontrol, jsme vždy raději, pokud jsou vzorky doručeny okamžitě. Jestliže dojde ke zpoždění doručení kontroly ze strany PPL, kontaktujte nás, abychom mohli vaši zásilku u PPL zaurgovat.

 

  1. Není mi jasné, jak mám odeslat výsledky kontrol. Mohli byste mi prosím poradit?

Odeslat výsledky kontrol QSK je velice snadné, vůbec se toho nemusíte obávat. Výsledkový list můžete poslat buď poštou, nebo ho podat skrze webové stránky www.qsk.cz. Není možné zasílat výsledky kontrol e-mailem.

 

  1. Opravdu musím výsledky kontrol poslat? Stane se něco, když výsledky kontrol neodešlu vůbec?

Je nám to velice líto, ale při neodeslání výsledků kontrol budete z cyklu vyřazeni. Protože jste si vše závazně objednal a kontroly byly vyrobeny, vznikly tak náklady na výrobu, rozeslání a hodnocení, budete muset kontrolu uhradit v plné výši.

 

  1. V ordinaci jsme provedlivšechny kontroly, ale bohužel jsme výsledky nestihli odeslat včas. Můžeme je ještě dodatečně poslat?

Zkontrolujte si prosím objednávku, kde máte uveden konkrétní termín, do kdy mohou být výsledky přijaty. Mrzí nás to, ale po tomto datu již nebude možné vaše výsledky zpracovat. Při odesílání výsledků Českou poštou je směrodatné razítko s datem odeslání, proto kontroly odesílejte pokud možno doporučeně. V případě, že vkládáte výsledky na webové stránky, máte čas až do půlnoci stop termínu daného cyklu. Poté už výsledky vkládat nemůžete.

 

  1. Jak si ověřím, že jsem výsledky zadal správně?

Pokud zadáváte výsledky přes internet, obdržíte od nás potvrzovací e-mail se souhrnnými výsledky, které jste zadali. U CRP bude navíc uvedena informace, zda jste měřili v režimu krve, či krevního séra. V případě, že při zadávání výsledků zjistíte chybu, můžete hodnoty změnit, a znovu dostanete potvrzovací e-mail, který slouží pro vaši kontrolu.

 

  1. Jak mám postupovat v případě, že neuspěji v kontrole a neobdržím certifikát? Mohu i nadále vykazovat kódy na pojišťovnu?

Pokud neuspějete v kontrole a neobdržíte certifikát, musíte kontrolu QSK do půl roku úspěšně opakovat. A protože neakceptovaný certifikát platí podle pojišťoven 6 měsíců, můžete do té doby kódy pojišťovně vykazovat i nadále.

 

  1. Mohu kontrolu, kterou jsem nepoužila v objednaném cyklu, uplatnit při dalším cyklu, který bude teprve probíhat?

Pro každý cyklus se vyrábí vzorky nové s novými hodnotami. Jestliže použijete objednané vzorky v dalším cyklu, tak kontrolou neprojdete. Zasílané kontroly platí vždy pouze na jeden konkrétní termín, tedy vámi vybraný cyklus. Nepoužívejte proto vzorky pro další termíny kontroly, a na každý cyklus mějte k dispozici vzorky nové.

Kvantitativní imunologický analyzátor

Zobrazit

BEZKALIBRAČNÍ Spirometr

Zobrazit

Přenosný močový analyzátor

Zobrazit

Objednávka

Externího hodnocení kvality.

Pokračovat

Novinky

01.11.2023 - QSK EHK Na kvalitě nám záleží! Cenově nejvýhodnější řešení pro lékaře v ČR
25.08.2023 - Přinášíme vám nový přehled termínů EHK pro rok 2024. Zaregistrujte se na svou pravidelnou roční kontrolu již nyní, vše ostatní vyřídíme za vás. Objednávku pro rok 2024 si můžete stáhnout  ZDE .  Tým QuickSeal
25.08.2023 - Možnost přihlášení do 6. cyklu končí! Objednejte se nyní na poslední cyklus EHK v roce 2023 právě teď. Vzorky vám doručíme do ordinace 6. 11. 2023. Výsledkové listy zasílejte do 16. 11. 2023  na e-mail info@quickseal.eu anebo poštou na adresu Drahelická 2083, 288 02 Nymburk. Tým QuickSeal
 © 2012 Webhosting SmartWEB.CZ |  Tvorba webových stránek e4you s.r.o.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.


✓ Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
✓ Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.


ANO, VSTOUPIT