Přihlášení do systému
Zaregistrujte se Zapomněli jste své heslo?
O společnosti»Jak objednat

Jak objednat

Objednávku pro rok 2023 si můžete stáhnout  ZDE 

Chci provést objednávku on-line a nemám registraci 

1) Otevřete si webové stránky www.qsk.cz

2) Vpravo je šedivý čtverec a pod ním stiskněte "Zaregistrujte se"

3) Otevře se Vám okno, kde vyplníte údaje a zvolíte si přihlašovací jméno a heslo (nutné si pamatovat)!

4) Potvrdíte "Zapsat"

5) Obratem na e-mail Vám přijde potvrzení

 

Tímto způsobem se zaregistrujete do systému.

Poté se znovu přihlásíte do systému pod zadaným jménem a heslem, které jste si zvolil/a při registraci a vytvoříte objednávku:

 

Chci provést objednávku a mám registraci

 

1) Otevřete si webové stránky www.qskcz

2) Vpravo je šedivé políčko – přihlášení do systému, kde zadáte Vaše uživatelské jméno a heslo a potvrdíte tlačítkem Potvrdit.

3) Poté se přihlásíte a v šedivém rámečku uvidíte svoje jméno, změnit moje údaje, nová objednávka, Objednávky…..

4) Kliknete na Nová objednávka a otevře se Vám okno s předvyplněnými údaji, níže pak naleznete tabulku s termíny pro příslušný rok.

5) Vyberete si termín a k příslušnému parametru vyberte typ vašeho přístroje.

6) Vyberete si jak budete chtít zaslat certifikát

7) Potvrdíte "Objednat"

 

Rekapitulace objednávky Vám obratem přijde na Váš uvedený email.

Kvantitativní imunologický analyzátor

Zobrazit

BEZKALIBRAČNÍ Spirometr

Zobrazit

Přenosný močový analyzátor

Zobrazit

Objednávka

Externího hodnocení kvality.

Pokračovat

Novinky

01.03.2023 - Abyste nezmeškali Vaši každoroční kontrolu EHK, informujeme vás pomocí SMS a e-mailů o blížící se  uzávěrce. Díky včasnému zaregistrování do vašeho cyklu nedojde k přerušení EHK, tím budou splněny podmínky pro vykazování výkonu u zdravotních pojišťoven. Před odesláním vzorků vás budeme informovat pomocí SMS o termínu, kdy vám bude dopravce vzorky doručovat. Nyní se můžete přihlásit na nejbližší cyklus, tedy na 3. cyklus a to do 16. března 2023. Zaregistrovat se do otevřených cyklů mohou i nově příchozí klienti. Tým QuickSeal
13.09.2022 - Nové termíny EHK pro rok 2023 jsou nyní stanovené. Zajistěte si kontrolu na rok 2023, objednávky již nyní přijímáme. tým QuickSeal
07.09.2022 - Pozor! Pokud nemáte ještě v tomto roce provedenou kontrolu EHK, máte poslední možnost se do 8. 9. 2022 přihlásit do 6. cyklu EHK. Kontrolní vzorky vám přijdou 7. 11. 2022 do ordinace.   tým QuickSeal
 © 2012 Webhosting SmartWEB.CZ |  Tvorba webových stránek e4you s.r.o.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.


✓ Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
✓ Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.


ANO, VSTOUPIT