Prihlásenie do systému
Zaregistrujte sa Zabudli ste svoje heslo?
O společnosti»Ako objednať

Ako objednať

Objednávku na rok 2021 si môžete stiahnuť ZDE

 

Chcem urobiť objednávku on-line a nemám registráciu

 

1) Otvorte si webové stránky www.qsk.cz

2) Vpravo je sivý štvorec a pod ním stlačte ,,Zaregistrujte sa

3) Otvorí sa Vám okno, kde vyplníte údaje a zvolíte si prihlasovacie meno a heslo (je nutné si zapamätať!)

4) Potvrdíte ,, Zapísať

5) Obratom Vám na e-mail príde potvrdenie

 

Týmto spôsobom sa zaregistrujete do systému.

Potom sa znovu prihlásite do systému pod uvedeným menom a heslom, ktoré ste si zvolili pri registrácii, a vytvoríte objednávku:

 

Chcem urobiť objednávku a mám registráciu

 

1) Otvorte si webové stránky www.qsk.cz

2) Vpravo je sivé políčko – prihlásenie do systému, kde uvediete Vaše užívateľské meno a heslo a potvrdíte tlačidlom Potvrdiť.

3) Potom sa prihlásite a v sivom rámčeku uvidíte svoje meno, zmeniť moje údaje, nová objednávka, Objednávky…..

4) Kliknite na Nová objednávkaa otvorí sa Vám okno s predvyplnenými údajmi, nižšie nájdete tabuľku s termínmi na rok 2020.

5) Vyberiete si termín a k príslušnému parametru vyberiete typ Vášho prístroja.

6) Vyberiete si, ako budete chcieť zaslať certifikát

7) Potvrdíte ,,Objednať

 

Rekapitulácia objednávky Vám obratom príde na Váš uvedený e-mail.

Kvantitativní imunologický analyzátor

Zobrazit

BEZKALIBRAČNÍ Spirometr

Zobrazit

Přenosný močový analyzátor

Zobrazit

Objednávka

Externého hodnotenia kvality.

Pokračovať

Novinky

16.05.2023 - Od 4. cyklu (uzávěrka objednávek 8. 6. 2023) je možné testovat přístroj Cobas b101 na HbA1c. Pokud tento přístroj vlastníte, neváhejte se na nás obrátit. Tím si zajistíte dostupnost Vašich kontrolních vzorků EHK 2023. Tým QuickSeal
01.03.2023 - Abyste nezmeškali Vaši každoroční kontrolu EHK, informujeme vás pomocí SMS a e-mailů o blížící se  uzávěrce. Díky včasnému zaregistrování do vašeho cyklu nedojde k přerušení EHK, tím budou splněny podmínky pro vykazování výkonu u zdravotních pojišťoven. Před odesláním vzorků vás budeme informovat pomocí SMS o termínu, kdy vám bude dopravce vzorky doručovat. Nyní se můžete přihlásit na nejbližší cyklus, tedy na 3. cyklus a to do 16. března 2023. Zaregistrovat se do otevřených cyklů mohou i nově příchozí klienti. Tým QuickSeal
13.09.2022 - Nové termíny EHK pro rok 2023 jsou nyní stanovené. Zajistěte si kontrolu na rok 2023, objednávky již nyní přijímáme. tým QuickSeal
 © 2012 Webhosting SmartWEB.CZ |  Tvorba webových stránek e4you s.r.o.

Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Jsem odborníkem ve smyslu § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem oprávněn/a předepisovat a vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro anebo jsem osobou oprávněnou poskytovat zdravotní služby.Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro.


✓ Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s definicí odborníka dle zákona č. 40/1995 Sb.
✓ Pokud nejsem osobou ve smyslu ust. § 2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, jsem seznámen/a s riziky, jimž se vystavuji, vstoupím-li na stránky určené převážně pro odborníky a poskytovatele zdravotních služeb.


ANO, VSTOUPIT